Těšíme se na Vás od 10. 5.

Běžná otevírací doba

Prodej a výkup zlata a stříbra.

Praha, Ostrava

Zlatnictvi
O nás - hlavička stránky

O nás

Zlatnictví ve Spálené ulici 37 v Praze je se svou více než desetiletou historií zárukou solidnosti a dobré nabídky. Od roku 2010 nás najdete rovněž v Zámecké ulici číslo 2 v Ostravě.

Jako jediní nabízíme opravdu bezkonkurenční výběr v kategorii outletového a bazarového zlata. V cenách do 5.000,- Kč máme dokonce přes 10 tisíc položek skladem, takže si vybere opravdu každý. Naši zlatníci Vám mohou nově zakoupené šperky na požádání upravit, případně Vaše poškozené opravit. Stejně jako u cen zlata i ceny servisu jsou velmi příznivé.

Nové zlaté šperky

Jako jediní nabízíme velice luxusní zboží, které narozdíl od ostatních prodejců nakupujeme ve velkém množství přímo v Itálii. Proto máme v nabídce produkty, které jinde neseženete. Navíc, díky velkému odběru, za velmi příznivé ceny. Celá nabídka obsahuje více jak 10 tisíc položek.

Použité zlaté šperky

V této kategorii jsme prakticky jedničkou na trhu v obchodu se zlatem. Máme v portfoliu veškerý sortiment zlata - od přívěsků až po masivní řetězy. Vše si samozřejmě na našich stránkách můžete prohlédnout a rovnou i objednat. Díky cenám, které nabízíme při výkupu zlata a zároveň nízké prodejní ceně koncovému zákazníkovi nenaleznete jinde prakticky ani srovnatelnou, natož lepší nabídku. Máme exkluzivní nabídku outletového a briliantového zboží i pro velmi náročné zákazníky.

Informace o investičním zlatě

Investiční zlato usnadňuje běžnému zákazníkovi uložení peněz do bezpečné investice - ve formě zlata. Nabízené investiční zlato je produktem naší firmy – nabízíme zlaté slitky v různých gramážích zpracované od puncovního úřadu. U všech je přesně změřena ryzost a váha. Naše unikátní nabídka je tvořena kvalitou a především cenou, kterou jako jediní nabízíme až 3% nad aktuální světovou cenou zlata.

Servis, opravy

Potřebujete zkrátit řetízek? Zvětšit velikost prstýnku? Vypadl Vám briliant z náušnice? Nic není problém. Naši profesionální zlatníci jsou odborníci na úpravy a opravy šperků, takže neváhejte a přijďte.